Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimiz uzman kadroları, deneyimli ve yaygın satış kanallarıyla müşterilerini bilgilendirmek, hizmetleri hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı, teknoloji kullanımı, hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.Her bir Cep Facto çalışanı, şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda,etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, CepFacto Garanti Ötesi Hizmet Paketi kurulduğundan itibaren en uygun fiyata en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Cep Telefonları için Hırsızlık ve Gasp, Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Doğal Afet, Yüksek voltaj gibi hasarlar, sözleşme şartları içerisinde tüketicilere hizmet verme anlayışını bir borç bilerek cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve Mobil GSM sektöründe kendine saygın, güvenilir bir yer edinme gayreti ile hizmete başlamıştır.

Cep Facto anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, tüm herkesin Hizmet Paketine ihtiyacı olduğunu benimsetmiş olduk.. Genç, dinamik ve vizyoner ekibimiz ile yurtiçi ve bölgemizde ilklere sahip olmayı, yeni akımlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Cep Facto Garanti Ötesi Hizmet Paketi Telefonlarının ‘Çarpma, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Sözleşme şartları çerçevesinde garanti kapsamına girmeyen kullanıcı hatalarına karşı cihazları 1 yıl teminat altına alan bir hizmet paketidir. Cepfacto Garanti Hizmet Paketi  sıfır, her marka model ve faturalı telefonlara hizmet verir.

Cep Facto bünyesinde sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli iş ortaklarıyla kaliteli ürün ve

hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini yüksek kalitede müşteri memnuniyet politikamızın öncelikli olduğunu ifade etmek isteriz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı, teknoloji kullanımı, hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme
kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.Her bir Cepfacto Garanti Hizmeti  çalışanı, şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda,etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme
sorumluluğuna ve bilincine sahiptir.

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, satış kanallarımız, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir,Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

Cep Facto tüketicilerin satış sonrası tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir hizmet paketidir.

Paket içeriğinde kısaca, kullanıcı hatası ve arızalar için genişletilmiş garanti teminatı, danışmanlık hizmeti, yeni ürün temini ve onarım hizmeti vb. organizasyonu bulunmaktadır. Cep Facto bir sigorta poliçesi veya sigorta ürünü değildir.

                   Cepfacto Garanti Hizmetleri 

                                                                                                                                                                                           Yönetim Kurulu